ДОСТАВКА
 

Безкоштовна доставка від 3000 грн на відділення Нової Пошти (до 40 кг об'ємної ваги).

- Доставка замовлень до 3000 грн розраховуються за тарифами Нової Пошти.

- Доставка кур'єром Нової Пошти - за тарифами перевізника.

- Шановні покупці! При отриманні товару перевіряйте комплектність замовлення в присутності представника Нової пошти.


ОПЛАТА
 

- Оплата на карту Приват Банку (після оформлення замовлення та підтвердження наявності товару менеджер повідомить реквізити для оплати).

- Оплата готівкою кур'єру

- Оплата на розрахунковий рахунок

- Накладений платіж з передоплатою 150 грн (оплата при отриманні замовлення на Новій пошті), вартість послуги 20 грн + 2% від суми переказу, якщо товар не підійшов доставку сплачує покупець.


ПОВЕРНЕННЯ
 

- Наш інтернет-магазин гарантує право на повернення товару належної якості, який Вам не підійшов і не був у використанні протягом 14 днів. Винятком є ​​товари належної якості, що не підлягають поверненню та обміну, відповідно до Закону про ЗПС (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/172-94-%D0%BF). До таких виробів, в тому числі відносяться постільна білизна, пір'яно-пухові вироби, рушники та товари для немовлят.

- Обов'язковою умовою для повернення є: товар не був у використанні, збережено його товарний вид, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, який був виданий покупцеві разом з проданим товаром, згідно ст.9 закону про ЗПС (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1023-12)

- Доставку при обміні або поверненні сплачує покупець. Відразу після отримання товару грошові кошти будуть перераховані на картковий рахунок, вказаний покупцем.